KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12863008
nr 1286 3008
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Blandteknik, "Riddare". Signerad. Mixed media, färgetsning/collage. Motivet: 49x64 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:09:21
4/11 18:01:48
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander